:: Informacje o naszej firmie ::

 

Firma Toma Ritchey'a działa na rynku światowym od 30 lat. Jego innowacyjność sprawia, że styl i smak znajdują dopełnienie w najnowszych technologicznie materiałach.

Ritchey'a charakteryzuje duża trwałość , wysublimowane wzornictwo i estetyka. Przemyślane rozwiązania najdrobniejszych detali, precyzyjne wykonanie i stosowanie najwyższej klasy materiałów prowadzą do powstawania produktów lekkich i mocnych. Zanim ukażą się na rynku przechodzą długotrwałą fazę testów fabrycznych i w kolarstwie zawodowym.

Komponentów Ritcheya od lat używa Thomas Frischknecht, wielokrotny mistrz Świata w przełaju i mistrz Świata w maratonach MTB z roku 2003. W Polsce kokpitów
(kierownice, mostki, stery,rogi, wsporniki siodła i chwyty) używają grupy CCC Polsat i LOTTO PZU S.A.

Poniżej prezentujemy podział na grupy adresowane do różnych odbiorców:

Mistrzowska grupa WCS (World Championship Series) zbudowana jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest najlżejsza i najwytrzymalsza spośród dostępnych obecnie części.

Seria Pro oferuje większość cech WCS'a czyli jakość obróbki i materiałów za niższą cenę- jest idealnym rozwiązaniem dla zawodników XC i maratonów ,dla których najważniejsza jest możliwie duża wytrzymałość sprzętu.

Grupa Comp (Competition) ma wszechstronne zastosowanie w kolarstwie rekreacyjnym , oferując części mocniejsze i lżejsze niż produkty konkurencyjne , zachowując jednocześnie niższe ceny

S.C. (Severe Condition) to seria części odpowiednio wzmocnionych , przewymiarowanych przeznaczonych głównie do FR i DH. Są to komponenty i opony o podwyższonej wytrzymałości ale zachowujące rozsądną wagę.

W przedstawianej ofercie znajdziecie Państwo propozycje dla różnych użytkowników rowerów, obok zdjęć zamieszczamy opisy techniczne , oraz indeksy które będą pomocne przy składaniu zamówień.

 
 
 

:: Powrót do strony głównej :: :: Nasi Partnerzy :: :: Informacje o maratonie :: :: Dane teleadresowe ::